Як зробити гардеробну із звичайної комори

Як зробити гардеробну із звичайної комори

Зручна і практична гардеробна кімната має вигляд просторого шафи, який досить місткий для того, щоб у нього можна було увійти, підібрати необхідний наряд і переодягнутися. Коли площа квартири або будинку досить велика, то спорудити хорошу гардеробну кімнату з легкістю можна на окремій площі. При правильному плануванні та розробці відповідного дизайну кімнату для гардеробу успішно можна зробити навіть із старої комори.

Проектування і формування гардеробної кімнати з комори є досить легким процесом, який вимагає наявність лише невеликих знань і навичок, а також проведення певних ремонтних робіт. Першочерговим завданням є оснащення кімнати комунікаціями, в тому випадку, якщо майбутня гардеробна передбачає їх наявність. Крім того, важливим моментом є висвітлення кімнати, які необхідно виконати таким чином, щоб вся гардеробна висвітлювалося рівномірно. У більшості випадків, ідеальним варіантом освітлення для такої кімнати є установка великої люстри в доповненні з кількома маленькими світильниками по периметру.

Слідуючи євростандартам, найбільш зручною висотою розміщення вимикачів є відстань у сто сантиметрів від підлоги. Встановлювати їх необхідно з правого боку від входу в кімнату. Прокладку кабелю необхідно здійснювати з урахуванням індивідуальних характеристик приміщення.

Ці правила можна назвати не більше ніж бажаними, однак повністю дотримуватися їх зовсім не обов'язково.

Важливим моментом при облаштуванні вбиральні кімнати з комори є наявність у ній правильного повітрообміну. Така кімната повинна бути оснащена спеціальною системою провітрювання або ж хорошою витяжкою, так як відсутність такої сприятиме появі конденсату, а в подальшому і псування збережених гардеробів.

Після того, як етап проведення комунікацій вже пройдено, необхідно привести в порядок стіни приміщення. Варіантом обробки стін досить багато, це можуть бути і шпалери, фарба, обшивка стін тканиною або деревом в залежності від індивідуальних уподобань. На даному етапі необхідно чітко усвідомлювати, що від того наскільки світлим буде вибраний колір обробки буде залежати просторість приміщення. Також необхідно знати, що наявність на стінах великого малюнка або смужок буде створювати зворотний ефект, і візуально робити кімнату менше.

У тому випадку, коли кімнату для гардеробу ви збираєтеся наглухо змусити великими шифоньерами і шафами, краще всього вибрати найбільш простий спосіб обробки стін, а саме фарбування фарбою.

Оформити підлогу у вбиральні можна за допомогою ламінату, паркету або ковроліну, проте бажано підбирати також все в світлих тонах, для досягнення бажаного результату.

У свою чергу, для покриття підлоги в даній кімнаті не слід використовувати плитку, особливо, якщо дане приміщення буде використовуватися і як роздягальня, в якій підлога повинна бути теплою.

Останньою стадією переоформлення комори в шикарну гардеробну кімнату є її обстановка меблями, в якій безпосередньо буде зберігатися одяг. На сьогоднішній день асортимент таких меблів досить різноманітний, тому кожен зможе підібрати необхідну меблі згідно дизайну кімнати, а також по індивідуальним побажанням.

Для облаштування гардеробу відмінно підійдуть як зонированные стелажі, де для кожного типу одягу є своя зона, так і закриті шафи, де одяг можна зберігати і на полицях, і на вішалках.

Уявіть собі, що у нас пустує простора комора, вхід в яку йде з спальної кімнати. Це приміщення є найбільш зручним і за місцем розташування, і по площі, для створення гардеробної кімнати. У ньому необхідно всього лише провести невеликі ремонтні роботи, можна застелити підлогу лінолеумом або ковроліном, а стіни пофарбувати або обклеїти шпалерами. Не варто забувати про освітлення, для збереження вільного простору можна встановити невеликі вбудовані лампочки в нижній стороні на полицях. Обов'язково встановити одну невелику лампу над дверима вбиральні, вимикач якої встановлюється зовні кімнати, для більшої зручності.

Між тим, питання дверей у вбиральні, вийшла з комори, необхідно приділити особливу увагу. Залежно від ширини отвору, слід встановлювати або купе, або розпашні стулку. Крім того, якщо стінка, яка з'єднує спальну кімнату і майбутній гардероб, не несе, то ширину отвору для дверей можна збільшити, що дозволить збільшити кількість варіантів установки дверей. Досить цікавим рішенням є облаштування трьома дзеркальними панелями, де рухається тільки середня. Таким чином, в закритому стані утворюється красива дзеркальна поверхня. Цю ж конструкцію можна оформити в різних стилях, наприклад, з елементами японського дизайну. Оригінальний ефект можна одержати у випадку, якщо незалежно від положення стулок малюнок не буде втрачати свою цілісну картинку.

Рубрики: