Сонячні батареї та електростанції

Сонячні батареї та електростанції

Сонячні батареї та електростанції

В Україні теж все більше і більше уваги приділяється на розвиток відновлюваних джерел енергії, вкладаючи дедалі більше грошей у проекти та закони, пов'язані з ВДЕ. Каліфорнія служить для нас прикладом, і ми не повинні залишитися далеко позаду. Якщо вам потрібни сонячні батареї з доброю продуктивністю, то варто заглянути на сайт prel.prom.ua

З року в рік все більше і більше соток землі покриті панелями, на яку нанесені фотоелектричні елементи, які виробляють нам безкоштовне електрику. Розрахункова потужність досягається на сонячні електростанції в 2014 році це 6,6 MWp.

Одна з найбільших сонячних електростанцій в Україні була відкрита в Криму. Вартість будівництва - це близько 1 млн. у.е. Перша частина ферми, що займається ок. 2,6 га має потужність приблизно 1,5 МВТ, дозволяє задовольнити потреби на струм ок. 700-900 котеджів. Але це ще не кінець. Ну, інші частини ферми дозволяють досягти потужності ок. 4MW, займаючи площу в 7 га, що означає, що ферма буде найбільшою фермою. В Україні є й інші електростанції, які представлені в таблиці із зазначенням потужності установки.